Hermes Recycling Sp. z o.o.
Barszczówka 37
18-106 Turośń Kościelna,
Telefon: +0048 85 664 38 85

Fax:       +0048 85 664 38 86

Sekretariat
Asystent Zarządu:
Anna Zawadzka
biuro@herec.com

Księgowość
Anetta Matuszczak
Telefon wew: 21
E-mail: matuszczak@herec.com
Ewa Białous
Telefon wew: 20
E-mail: bialous@herec.com

Logistyka
Kamil Tomaszczyk
Telefon wew: 25
Kom: 506 155 677
E-mail: logistyka@herec.com
Katarzyna Klimuk
Telefon wew: 29
Kom: 512 105 784
E-mail: transport@herec.com

Specjalista ds. Ochrony Środowiska:
Agnieszka Zaleska
Telefon wew.: 34
E-mail: srodowisko@herec.com

Zakład produkcyjny Nr 1
Barszczówka 37
18-106 Turośń Kościelna
Kierownik:
Czesław Borowski
Kom: 508 111 053
E-mail: borowski@herec.com

Zakład produkcyjny Nr 2
ul. Przemysłowa 3
86-010 Koronowo
Telefon: +48 52 360 01 19
Kierownik:
Marek Mlicki
Kom: 512 945 530
E-mail: mlicki@herec.com
#
Jeżeli macie Państwo zapytania odnośnie naszej oferty prosimy wypełnić poniższy formularz. Na Państwa zapytanie odpowiemy najszybciej jak tylko będzie to możliwe.
 
Imię / Nazwisko:
Nazwa firmy:
Adres e-mail:
Treść zapytania:
  #
#

Dział handlowy:


Specjalista ds. kluczowych klientów
Krzysztof Niewczas
Kom: 515 264 620
niewczas@herec.com


Przedstawiciele handlowi:

Sprzedaż materiału:
Aneta Urbanowicz
Telefon wew: 24
Kom: 515 264 630
urbanowicz@herec.com

Agata Jany
Kom: 502 429 224
poludnie@herec.com

Paweł Pisarewski
Kom: 506 056 478
polnoc@herec.com

Marcin Kapuściarek
Kom: 508 111 057
kujawskie@herec.com

Dariusz Zbąski
Kom: 512 016 478
lubuskie@herec.com

Norbert Miękus
Kom: 508 111 054
miekus@herec.com

Bogusław Kędzior
Kom: 508 111 056 podkarpackie@herec.com


Dział zakupu metali kolorowych i elektrosprzętu
Norbert Miękus
Kom: 508 111 054
miekus@herec.com

Dział handlu zagranicznego
Agnieszka Kostecka
Telefon wew: 28
Kom: 508 111 058
import@herec.com

#
#
Strona główna   |   Profil działalności   |   Historia firmy   |   Aktualności   |   Kontrahenci   |    Kontakt                                                 English
2007 © Hermes Recycling Sp. z o.o.
Barszczówka 37, 18-106 Turośń Kościelna
NIP 966-15-82-943 , REGON 052014326
tel. +48 85 664 38 85, fax +48 85 664 38 86, www.HermesRecycling.com

Sąd Rejonowy w Białymstoku, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS 0000047442 / kapitał zakładowy 800 000, 00 PLN

Opracowanie serwisu Cybertech